Різдвяні ялинки

Змінити порядок

Розсадник Хмелева є одним з перших спеціалізованих підприємств України по вирощуванню різдвяних ялинок під зріз на спеціальних плантаціях. Деякі види ялинок придатні для того щоб їх не зрізувати, а викопувати з подальшою пересадкою у відкритий ґрунт, але застерігаємо, що не всі види дерев придатні до пересадки та подальшого приживання та росту.

Ми реалізуємо ялини як на місці в нашому розсаднику так і організовуємо доставку по всіх регіонах України, готові до експорту.

Наші представництва є в більшості великих міст України, але ми будемо раді розширенню співпраці, завжди раді новим партнерам, так що кому це цікаво, сміливо контактуйте.

Ми вирощуємо ялинки наступних видів:

Abies alba, Ялиця біла, Ялиця срібляста, Ялиця європейська

Ця ялиця поширена в українських Карпатах і має багато корисних характеристик як для різдвяної ялинки. Листя голчасті, сплюснуті, 1,8–3,0 см завдовжки та 2,0 мм завширшки та 0,5 мм завтовшки, глянцеві темно-зелені зверху та з двома зеленувато-білими смугами продихи внизу. Лист зазвичай злегка зазубрений на кінчику. При вирощуванні на ялинкових плантаціях дерево природно утворює форму симетричного трикутника. Дерева повні й щільні, пахнуть смолою, і, як відомо, одні з тих, які найдовше зберігаються після зрізання.

Abies fraseri, Ялиця Фрейзера

Гілки ялиці Фрейзера трохи повернуті вгору. Вони мають гарну форму та довго тримають хвою. Вони темно-синьо-зеленого кольору, мають приємний запах, а також відмінні транспортні характеристики.

Abies concolor, Ялиця одноколірна

Її маленькі вузькі голки мають довжину приблизно 2,5-4 см і розташовані рядами. Вони мають гарне забарвлення, хороше утримання голок, приємну форму та аромат.

Abies nordmanniana, Ялиця кавказька, Ялиця Нордмана

Ця ялиця є основним видом різдвяних дерев, що вирощується по всій Європі, де виробництво перевищує 30 мільйонів дерев на рік. Дерево мало відрізняється від ялиці білої, але вважається більш декоративним. Хвоя сильно блискуча, темно-зелена, по краю загорнута вниз, з нижньої сторони сіра з двома білуватими смужками, на бічних гілках росте гребінчасто. Хвоїнки завдовжки 2-4 см, шириною 2,5-3 мм, при розтиранні мають фруктовий запах. Хвоя тримається довго.

Picea pungens, Ялинка колюча, Ялина колорадська блакитна

Її гострі голки мають довжину 2,5-4 см. Цей вид має блакитно-сірий колір і має характерний запах при подрібненні хвої, який комусь дуже подобається, а комусь ні. Ця новорічна ялинка має гарну симетричну форму та привабливі сині голки. Дерево добре утримує хвою. Дуже популярна для громадських закладів.

Pinus strobus L., Сосна Веймутова

Сосна Веймутова має м’яку, гнучку хвою і блакитно-зелений колір. Довжина голок 6-12 см. Ця сосна добре утримує голки, але має слабкий аромат. Ці сосни не рекомендуються для важких прикрас.

Pinus sylvestris L., Сосна звичайна

Її голки довжиною приблизно 2,5 см не опадають, коли вони сухі, забезпечуючи чудове утримання хвойної крони. Колір яскраво-зелений. Найпоширеніша різдвяна ялинка в деяких країнах Європи. Сосна звичайна, має чудовий рівень виживання, її легко пересаджувати, добре зберігається та залишатиметься свіжою протягом святкового сезону.

Pseudotsuga menziesii, Дуґласія тисолиста

Дуґласія має м’які голки темно-зеленого та синьо-зеленого кольору, мають довжину приблизно 2,5-4 см. Хвоя дуґласії розходиться в усі боки від гілки. При подрібненні ця хвоя має солодкуватий аромат. Є одними з найпопулярніших видів різдвяних ялинок у світі.

Екологічні аспекти щодо живих різдвяних ялинок

Екологічні переваги живих ялинок:

Найкращий вибір

Кожного року перед Різдвом покупці опиняються перед вибором: відсвяткувати зі свіжою справжньою ялинкою чи зі штучного пластику чи алюмінію. Багато людей не розуміють, що найкращим вибором завжди був традиційний і природний вибір — справжня різдвяна ялинка.

Живі ялинки приносять користь навколишньому середовищу

Поки вони ростуть, живі різдвяні ялинки підтримують життя, поглинаючи вуглекислий газ та інші гази та виділяючи кисень. Ферми, які вирощують різдвяні ялинки, стабілізують ґрунт, захищають запаси води та забезпечують притулок для диких тварин, водночас створюючи мальовничі зелені плантації.

Справжні різдвяні ялинки поновлюються

Живі ялинки вирощують на фермах, як і будь-яку іншу сільськогосподарську культуру. Щоб забезпечити постійне постачання, виробники ялинок висаджують від трьох до десяти нових саджанців на кожне зібране дерево. З іншого боку, штучні дерева — це продукт на основі нафти, який виготовляється переважно з сировини з китайських заводів. Середня сім’я використовує штучне дерево лише шість-дев’ять років, перш ніж викинути його, де воно залишатиметься на смітнику протягом століть після утилізації.

Живі ялинки можна переробити

Справжні різдвяні ялинки піддаються біологічному розкладанню, що означає, що їх можна легко використати повторно або переробити для мульчування та інших цілей.

Живі ялинки допомагають зберегти зелені насадження

Справжні різдвяні ялинки часто вирощують на ґрунті, який не підтримує інші культури.

Різдвяна ялинка...

900 грн

Детальніше